پنج شنبه, 23 آبان 1398
شناسه خبر:1096

اعلام حمایت بانوان فعال گیلانی از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ جمعی از بانوان فعال در حوزه فرهنگی و اجتماعی استان گیلان عصر امروز در دفتر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی حاضر شدند و حمایت خود را از این جبهه اعلام کردند.

در این دیدار چند ساعت نظرعلی علیزاده دبیر نیروهای مردمی انقلاب اسلامی استان گیلان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد: مادران، خواهران دختران در تمامی عرصه‌ها حامی راستین انقلاب اسلامی بوده‌اند.

وی نقش بانوان را در جامعه بسیار مهم تلقی کرد و گفت: اگر حمایت بانوان در زمان ۸ ساله دفاع مقدس نبود هرگز این‌همه رشادت و پیروزی نصیب رزمندگان اسلام نمی‌شد.

دبیر جبهه نیروهای انقلاب اسلامی گیلان به تشریح وظایف نقش بانوان را در شرایط فعلی جامعه پرداخت و تصریح کرد: نقش روشنگری و هدایت افکار خانواده و اطرافیان خود و بخش مهمی از جامعه بر عهده بانوان است.

علیزاده در ادامه به فعالیت جبهه نیروهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: هدف این جبهه ساماندهی و حفظ انسجام دلدادگان و دلسوزان انقلاب اسلامی است.

دبیر جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی استان گیلان از ساماندهی و تأسیس کمیته‌های مختلف مردمی برای انسجام بیشتر نیروهای انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: کمیته بانوان این جبهه هم برای ساماندهی بانوان گیلانی مشغول فعالیت است.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 91 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید