پنج شنبه, 23 آبان 1398
شناسه خبر:2635

تهاتر استانداری گیلان با شهرداری رشت / جذب شهردار شود تا نصرتی استاندار شود؟!

  • انداز قلم

شنیده ها حاکیست با فرض صحت این ادعا به نظر می رسد برخی از اعضای شورای شهر رشت به نصرتی وعده دادند که اگر مسببات صدور حکم شهردار شدن جذب را فراهم کند، این افراد از ارتباط حسنه خود با نوبخت استفاده کرده و نصرتی را بر کرسی استانداری گیلان خواهند نشاند.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حکایت از آن دارد که مسعود نصرتی، شهردار سابق رشت که در حال حاضر معاونت توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور را برعهده دارد، تمام تلاش خود را برای تصدی حجت جذب بر شهرداری رشت به کار بسته است! گفته می شود سازمان متبوع وی در نظر دارد تا پیش از ابلاغ متمم آیین نامه جدید احراز صلاحیت شهرداران، حجت جذب را بر کرسی شهرداری رشت بنشاند چرا که به نظر می رسد سوابق فعالیت جذب تا پیش از عضویت در شورای شهر رشت برابری با سابقه مدیریت میانی 9 ساله ندارد و جذب تنها در صورتی می تواند بر کرسی شهرداری رشت تکیه بزند که حکم وی تا پیش از صدور متمم چگونگی همسان سازی سوابق بخش خصوصی، صادر شود.

اما اگر حمایت نصرتی از شهردار شدن جذب صحت داشته باشد، علت این حمایت چیست؟

با فرض صحت این ادعا به نظر می رسد برخی از اعضای شورای شهر رشت به نصرتی وعده دادند که اگر مسببات صدور حکم شهردار شدن جذب را فراهم کند، این افراد از ارتباط حسنه خود با نوبخت استفاده کرده و نصرتی را بر کرسی استانداری گیلان خواهند نشاند.

گفتنیست طی روزهای گذشته حرف و حدیث هایی در خصوص انتصاب استاندار فعلی گیلان بعنوان رییس سازمان تامین اجتماعی کل کشور به گوش می رسد حتی از برخی چهره ها بعنوان گزینه های احتمالی جایگزینی استاندار گیلان نام برده شده است که در این صورت باید نصرتی را هم به جمع گزینه های محتمل تصدی بر استانداری گیلان افزود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد سوما

نقره ای

رو در رو

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 132 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید